Haber

Bakan Kasapoğlu, Manisalılar Buluşması’nda konuştu

gençlik ve SporBakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin yeni yüzyılda gençlerin ve kadınların omuzlarında yükseleceğini söyledi.

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Kasapoğlu, Konak ilçesindeki bir otelde düzenlenen Manisalılar Buluşması’nda yaptığı konuşmada halkın ilgisinden memnun olduğunu belirtti.

Manisa ve Manisa halkının da Kuvayimilliye kentine güç kattığını ifade eden Kasapoğlu, “İzmir’in milliyeti ve yöresi bambaşka. Birçok farklı kültürü yaşatan bir kent. Bu sefer İzmir’den yeni bir açılım bekliyorum. İzmir, Manisa halkının da bu girişime destek vereceğine inanıyorum.” dedi.

Kasapoğlu, Cumhuriyetin ilk yüzyılında birçok zorluklardan geçen Türkiye’nin kararlı yürüyüşünü sürdürdüğünü, kardeşlik ve beraberlikten asla vazgeçmediğini belirtti.

İş odaklı siyaset anlayışını yurdun her yerine hakim olduklarına işaret eden Kasapoğlu, şöyle devam etti:

“Türkiye’nin neresinde olursak olalım bu yolları gençlerle birlikte yürüdük. Sanayinin, kültürün, sanatın her alanında iş odaklı siyaset anlayışımızı en üst düzeye taşıyacağız. Hiçbir zaman hedeflerden şaşmadık.” Kadınların ve gençlerin omuzlarında Türkiye’yi hep birlikte yükselteceğiz.”

Bakan Kasapoğlu, ülkenin demokrasi ve adalet anlayışıyla kalkınması ve istikrarının sağlanması için seçmenin desteğini beklediklerini sözlerine ekledi.

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Kerem Ali, bölge halkına hizmet için gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını her zaman dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu