Ekonomi

Yeniden yükselişe geçen ADA için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar

İstikrarlı bir büyüme kaydeden ADA coin, 1 aylık serüveninde mütevazi kazanımlarını sürdürdü. Büyük ataklar yapmasa da küçük düzeltmelerle yönünü belirledi. Büyük altcoin, istikrarını bir kez daha gösterdi.

Kripto para biriminde olumlu duygu devam ediyor. Bu sadece pazarla ilgili değil, aynı zamanda iç dinamiklerinde gelen yeni bilgilerle de ilgiliydi. Haftalık çift hanelere ilerleyen ADA coin 0,3760 dolardan işlem görüyor.

kardan , piyasa değeri yaklaşık 13,14 milyar dolar olarak sabitlenen kripto para birimleri arasında en çok kapitalize edilenlerden biri. Stablecoin (stable kripto para) çalışmalarına da damgasını vuran altcoin, bu alanda şimdilik yeterli olduğunu gösterdi. Bu yıl için Cardano, en yüksek sayıda yükseltme beklentisine ve planlı ekosistem genişletme stratejisine sahip Kademe 1 blok zinciri protokolüdür.

Geliştiriciler ADA coin’i yükseltiyor

Protokol kısa bir süre önce, geliştiricilerin ana Cardano zincirinin güvenliğine dayalı yeni blok zinciri ağları oluşturmasına olanak tanıyan, protokolü geliştiren bir altyapı olan Sidechain Toolkit’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Cardano, yüksek oranda teminatlandırılmış stablecoin’in uzun zamandır beklenen lansmanının nihayet önümüzdeki hafta başlayacağını belirtti. COTI ile ilgili projeler hakkında bilgi yayan bir Twitter hesabı olan Coti’s World, kriptonun önde gelen savunucularından biri olan Lark Davis’in tweet’ine yanıt olarak haberi yeniden doğruladı.

DJED stablecoin beklendiği gibi piyasaya çıkarsa, Cardano stablecoin şimdiye kadar rekabet ettiği diğer en iyi stabilcoin olacak. Ethereumonu bazı katilleriyle aynı seviyeye getirecektir.

Cardano’nun mevcut büyüme oranı 1 aylık bir macerada ortaya çıkıyor. Yine de dijital para birimi, 30 günün en yüksek seviyesi olan 0,3866 $ olarak gösterilen kilometre taşını geçmek istiyor.

Cardano’nun çok güçlü bir destekçi topluluğu var ve madeni para emsallerine kıyasla büyük bir arza sahip olsa da, iyi bir zemin kazanıyor. Günlük büyüme yüzde 5 civarında olurken, aylık artış yüzde 40’ı geçti.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

derbent-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu