Haber

Zonguldak Voleybol Spor Kulübü 2. Lig yolunda

Zonguldak Voleybol SporKulüp, Türkiye Erkekler Voleybol 2. Ligi’nde Zonguldak’ı temsil etmek için 1. Etap maçlarında şampiyonluğa ulaştı.

Erkekler Voleybol Erkekler 2. Lig Terfi 1. Etap müsabakalarında rakiplerini 3-0 ve 3-1’lik skorlarla mağlup eden Zonguldak Voleybol Erkek Takımımız, 24-25-26 Mart 2023 tarihlerinde Site Spor Salonu’nda oynadığı müsabakalarda şampiyonluk sevinci yaşadı. Zonguldak Voleybol Spor Kulübü, Nisan ayında oynanması planlanan Voleybol 2. Lig Yükselme Finalleri’ne katılacak.

Zonguldak Voleybol Spor Kulübü Başkanı Mustafa Gonca, “Türkiye Erkekler 2. Voleybol Ligi’ne yükselme çabamızda ilk etabı başarıyla geçtik. Teknik ekibimizi ve voleybolcularımızı tebrik ediyoruz. Uygun bir kadro oluşturduk. Antrenörlerimiz Cahit Özçelik ve Engin Kabak ile tüm voleybolcularımız disiplinli ve ağır bir mücadele veriyor.Hazırlık dönemini geçirdik.1. Etap müsabakalarında aldığımız başarılı sonuçlarla bunun karşılığını aldık.Şimdi Türkiye Voleybol Erkeklerde final mücadelesi vereceğiz. 2. Lig yükselme müsabakaları. Hazırlıklarımıza ara vermeden başladık. Erkekler Voleybolda çok uzun bir aradan sonra 2. Lig’de Zonguldak’ı temsil ederek başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi.

Antrenörler Cahit Özçelik ve Engin Kabak da Zonguldak Voleybol Spor Kulübü Erkek Voleybol takımının finalde başarılı sonuçlar alması için çalışmalarına ara vermeden başladıklarını belirterek, “İyi bir takımız. Erkekler voleybolda Yükselme Finallerinde başarılı sonuçlar alarak Zonguldak’ı 2. Lig’de temsil etmek istiyoruz” dediler. – ZONGULDAK

doganyurt-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu